Informacije

Kalorije v maščobi

Kalorije v maščobi


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Če je na voljo več kot ena meritev, kliknite na serviranje, da izberete druge obroke.

Maščobne kalorije in makrohranila

Vročanje
Kliknite, če si želite ogledati druge enote
KalorijeCarb
(g)
Beljakovine
(g)
Skupna maščoba
(g)
Sob. Maščoba
(g)
Maščoba, goveji loj184900205102.1
Maščoba, piščanec184500204.661.1
Debelo, raca1150012.84.2
Debela, gosja184500204.656.8
Maščoba, ovčji loj18490020597
Maščoba, puran184500204.660.3

Hotel sem samo povedati, kako velika je ta stran. Kalkulatorji makrohranil in dnevnih kalorij potrebujem ves čas. Hvala vam!

-


Poglej si posnetek: Hiter trik za porabo 185 kalorij dnevno brez diet (Julij 2022).


Komentarji:

  1. Acolmixtli

    neprimerljiva fraza, zelo mi je všeč :)

  2. Wayland

    Žal mi je, ne približa se mi. Mogoče še obstajajo variante?

  3. Shaker

    Reči najmanj.

  4. Deveral

    Upam, da bom zaradi kvalitete ujela pomen!

  5. Tojagis

    It's a pity that I can't speak now - I'm late for the meeting. Ampak vrnil se bom - zagotovo bom napisal, kar mislim.



Napišite sporočilo